Oferujemy kompleksowe rozwiązanie
dla logistyki e-Сommerce

Nasze usługi wykraczają daleko poza zwykłe przetwarzanie, przechowywanie w magazynach i wysyłkę.
Zdjęcie: Oferujemy kompleksowe rozwiązanie  dla logistyki e-Сommerce

Historia firmy

Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to Antwerk rozpoczął swoją działalność na międzynarodowym rynku usług logistycznych. Firma ta jest jedną z niewielu korporacji, która zajmuje się pełnym cyklem logistyki i zrzesza kraje wszystkich kontynentów w jednolitą sieć przewozów ładunków.

W 2019 roku nastąpił wzrost zakupów online w Europie. Za tymi zmianami stoi stale rosnąca infrastruktura — przepływ towarów od dostawcy do odbiorcy.

Posiadając wieloletnie i niezawodne doświadczenie w międzynarodowej logistyce oraz spedycji, zarząd firmy postanowił stworzyć usługę, która zapewniłaby kompletny cykl realizacji zamówień dla sektora e-commerce.

Właśnie w tym okresie zaczął kształtować się Fulfillment Fastep.

Głównym założeniem naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług dla sklepów internetowych oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki outsourcingowi procesów logistycznych nasi klienci mogą zarówno zwiększyć zyski, jak i rozwinąć swoją działalność. Większość naszego zespołu pracuje w logistyce i e-commerce od dłuższego czasu, dzięki czemu posiadamy odpowiednie umiejętności, które pomogły nam na początku naszej kariery. Ponadto byliśmy w posiadaniu stałej bazy klientów, więc dobrze rozumieliśmy oczekiwania i potrzeby naszych odbiorców.

Zdjęcie: Od dnia powstania firmy aż do dziś, kontynuujemy rozwój i wzrost 	poprzez tworzenie europejskiej sieci najlepszych 	centrów fullfilmentowych oraz oferowanie szerokiej gamy rozwiązań w zakresie realizacji zamówień fullfilment i dostaw
Od dnia powstania firmy aż do dziś, kontynuujemy rozwój i wzrost poprzez tworzenie europejskiej sieci najlepszych centrów fullfilmentowych oraz oferowanie szerokiej gamy rozwiązań w zakresie realizacji zamówień fullfilment i dostaw
Nasza oferta oparta na wysokiej wartości umożliwia naszym klientom powierzenie kluczowych aspektów operacyjnych profesjonalistom, odblokowanie nowych możliwości rozwoju, a także skierowanie uwolnionych zasobów na ich realizację.

Magazyn FASTEP w Sosnowcu z którym wspólpracujemy rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Towary powierzone tej firmie są odpowiednio magazynowane. Współpraca i komunikacja pomiędzy naszymi magazynami charakteryzuje się wysoką jakością, elastycznością i kompleksowym podejściem do każdego zadania, a także otwartością na dostosowanie się do potrzeb klienta.

Zdjęcie: Sescom

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości usług świadczonych przez fulfillment Fastep Sp. z o.o. Spółka Fastep wyróżnia się na tle konkurencji doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb, a przede wszystkim wysokim poziomem organizacji. Profesjonalna obsługa logistyczna zamówień, natychmiastowa wysyłka oraz wysoka jakość dostaw wpływają na długofalową współpracę.

Zdjęcie: Naster S. A.

RoamingSim zaświadcza współpracę biznesową z firmą FASTEP Sp. z o.o. z siedzibą w: Kraków (30-409), ul. Portowa 22A.

Wspolpraca rozpoczęła się 01.02.2022 i trwa stale, ponieważ jest bardzo owocna.

Zdjęcie: RoamingSim
Fulfillment Center oferujący obsługę sklepów internetowych, pozwala zwiększyć skalę Twojego biznesu i osiągnąć nowe szczyty

Przekaż nam wszystkie procesy logistyczne i skoncentruj się na poszukiwaniu nowych klientów!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Akceptuje
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami
Darmowa wycena
Zdjęcie: ok
Dziękujemy za wiadomość!

Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe

Zdjęcie: error
Zawieść!

Nie udało się przesłać formularza. Spróbuj ponownie.

Zdjęcie: ok
Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera.
Na Twój e-mail zostanie wysłana wiadomość z kodem promocyjnym.<br> Zapraszamy do współpracy!
Zdjęcie: error
Przepraszamy, ale kod promocyjny już został wysłany na ten e-mail.
Prosimy o sprawdzenie poczty elektronicznej.